Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is perfect j really love it amazing qualityyy i recommef itttt❤️❤️
Màu sắc: trắng
Price: 766.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051529457900729 |
Author: b***1
Date:
Review: The quality is perfect j really love it amazing qualityyy i recommef itttt❤️❤️
Màu sắc: trắng
Author: n***0
Date:
Review: Very nice thank you shein
Màu sắc: trắng
Author: g***3
Date:
Review: great buy, true to reviews
Màu sắc: trắng
Author: a***a
Date:
Review: I loved my Shein order and everything in it ❣️
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm